Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı
Hastane Şantiyesinde Çalışmalar
Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Yolaç İş Merkezi
Cephe Çalışmaları Son Buldu.

Kadıköy Altıyol’ da
Karatekin İş Merkezi Şantiyesi
Cephe Kaplama Çalışmalarına Başlandı.


Hedeflerimizi belirlemek standartlara uygun müşteri mennuniyeti odaklı, kaliteli üretim yapmak, tüm proses aşamalarında çevresel etkileri minumuma indirecek önlemler alıp, verimliliği arttırıcı faaliyetler geliştirmek ve uygulamaktır.
 
 

Yetişler Alüminyum 1993’ten bu yana alüminyum cephe kaplama sistemleri korkuluk ve küpeşte aksesuarları kompozit panel alüminyum pencere ofis içi bölme sistemleri otomatik- manuel kapı sistemleri imalatı ve montajı konusunda çalışmaktadır. Kuruluş amacı alüminyum sektöründe kalite, estetik ve özgün tasarımlarıyla ekonomik çözümler sunarak, lider kuruluş olmaktır.

Yetişler Grup bünyesinde kendi makinelerinde özgün dizaynlar yapan üstün kapasiteli üretim tesisi, korkuluk, küpeşte ve kompozit levha satışı ve montajı yapan showroomlarında estetik tasarımları ve alternatif fikirler sunan uzman ve yenilikçi kadrosuyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

 
 
 
AKSESUARLAR KORKULUK DIŞ CEPHE GİYDİRME
 
 
Yetişler Alüminyum olarak temel ilkemiz kaliteli üretim yapmaktır. Firmamızın genel hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti odaklı, kalite unsuru üzerine kurulmuş, hacmini sürekli genişleten yapı oluşturmak, üretiminin büyük payını uluslar arası alanda geniş bir coğrafyaya ihraç etmektedir.
 
Copyright © 2007 YETİŞLER